Warning: curl_exec() has been disabled for security reasons in /var/www/vhosts/radyoguven.com/httpdocs/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/http.php on line 330

Warning: curl_exec() has been disabled for security reasons in /var/www/vhosts/radyoguven.com/httpdocs/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/http.php on line 330
KTTO Heyeti Gaziantep’te Temaslarda Bulunuyor – Radyo Güven
Cumartesi , Ocak 25 2020
SON DAKİKA
Ana Sayfa / Alt Manşet / KTTO Heyeti Gaziantep’te Temaslarda Bulunuyor

KTTO Heyeti Gaziantep’te Temaslarda Bulunuyor

Gaziantep’te bulunan Kıbrıs Türk Ticaret Odası heyeti dün Gaziantep Valiliği, Gaziantep Ticaret Odası, Gaziantep Sanayi Odası ve Gaziantep Teknoparkı ziyaret etti.

Kıbrıs Türk Ticaret Odası Başkanı Turgay Deniz, Gaziantep Valisi Davut Gül’ü ziyarette yaptığı konuşmada, Kıbrıslı Türkler ile Türkiye arasında son derece güçlü tarihi, kültürel, ekonomik ve ticari bağlar olduğunu belirterek, bu bağları güçlendirmeye çalıştıklarını söyledi. Deniz, Kıbrıslı Türklerin adadaki geleceklerinin de bu bağların güçlü olmasıyla doğrudan ilişkili olduğunu belirtti.

Kıbrıs Türk Ticaret Odası Heyeti, Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tuncay Yıldırım, Gaziantep Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi ve Odaların Yönetim Kurulu Üyeleriyle de bir araya geldi.

Ziyaretlerde, KKTC iş dünyasının Türkiye ile ticari işbirliğinin arttırılması gerektiğine dikkat çeken Deniz, “Ticari ve ekonomik ilişkilerimizin, iki taraf için de avantaja dönüştürülebilecek şekilde geliştirilmesi, ticarete ve üretime yönelik ortak işbirlikleri, girişim ve yatırımların teşvik edilmesi gerekmektedir” dedi.

Kıbrıs Türk Ticaret Odası Heyeti, bugün ise Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, bölgenin çalışmaları hakkında bilgi alacak.

 

KAYNAK: BRT

 

 

 

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Haftalık Gıda Analiz Sonuçları…

Tarım Dairesi’nin haftalık gıda analizlerinde ithal ürünlerin birinde, yerli ürünlerin ise 2 tanesinde limit üstü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to verify temporary file contents for atomic writing.' in /var/www/vhosts/radyoguven.com/httpdocs/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:47 Stack trace: #0 /var/www/vhosts/radyoguven.com/httpdocs/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(650): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/var/www/vhosts...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('transient') #2 {main} thrown in /var/www/vhosts/radyoguven.com/httpdocs/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 47