Çarşamba , Haziran 19 2019
SON DAKİKA
Ana Sayfa / Alt Manşet / Çeler: “Şiddet Mağduruysanız Ya Da Birileri Sizin Yanınızda Şiddete Uğruyorsa Bize Ulaşın, Korkmayın”

Çeler: “Şiddet Mağduruysanız Ya Da Birileri Sizin Yanınızda Şiddete Uğruyorsa Bize Ulaşın, Korkmayın”

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Zeki Çeler Meclisi Genel Kurulu’nda yaptığı konuşmada, Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Dairesi’nin daha aktif şekilde çalışması için gerekli çalışmaları yürüttüklerini ifade ederek, Polis’in Kadına Şiddeti Önleme Birimi oluşturmasının önemli olduğunu söyledi.

Bu konularda bir an önce eğitimlere başlanmasının önemine işaret eden Çeler, şiddet görenlerin ilgili birimlere ulaşabilmesi için gerekli adımları attıklarını, halihazırda kendilerine başvuranlara yardım ettiklerini anlattı.

“Şiddet mağduruysanız ya da birileri sizin yanınızda şiddete uğruyorsa bize ulaşın, korkmayın” diyen Çeler, ALO 183 hattının duyurulması için ve kadına yönelik şiddete karşı ciddi çalışmalar yürütmeye devam edeceklerini söyledi.

KAYNAK: TAK

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

NÖBETÇİ ECZANE 19/06/2019 ÇARŞAMBA

LEFKOŞA ATAÇAĞ ECZANESİLefkoşa  Atatürk Cad. Şht.Zehra Mustafa Sk.No:5 Gönyeli  2231997  19-06-2019 Konum Getir SEVAL KAYMAK ECZANESİLefkoşa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir