Pazar , Ağustos 18 2019
SON DAKİKA
Ana Sayfa / Kültür-Sanat / Lütfiye Özipek 22 Aralık’ta LTB Halk Konseri’nde sahne alacak

Lütfiye Özipek 22 Aralık’ta LTB Halk Konseri’nde sahne alacak

Lütfiye Özipek 22 Aralık’ta LTB Halk Konseri’nde sahne alacak

Lefkoşa Türk Belediyesi(LTB) 2018 yılına veda ederken ülkemizin başarılı müzisyenlerinden ve “O Ses Türkiye” yarışması birincisi Lütfiye Özipek LTB Halk Konseri düzenliyor.

Lefkoşa Surlariçi’nde Uray Sokak’taki  Bandabuliya yanında bulunan LTB Otoparkı’nda gerçekleşecek konser halka açık ve ücretsiz olacak.

Lütfiye Özipek öncesi saat 20.00’de ise ön performans olarak Oğulcan Başarı sahne alacak.

ENGELLEMEYEN LEFKOŞA BİRİMİ ÜYELERİNE ULAŞIM HİZMETİ

Konsere katılmak isteyen Engellemeyen Lefkoşa Birimi üyeleri, 22 85 221 (dahili 1436) numaralı telefonu arayarak ulaşım hizmetinden yararlanabilecekler.

LEFKOŞA GEZİ TRENİ KONSERDE OLACAK

Konser günü için Lefkoşa Gezi Treni, Girne Kapısı’ndan düzenleyeceği servisler ile konsere katılmak isteyenleri  17.00-20.00 ücretsiz olarak Uray Sokak’a taşırken, 00.00-01.30 saatleri arasında Uray Sokak’tan Girne Kapısı yönünde hizmet verecek.

Konser sırasında bölgeye kurulacak standlarda ise etkinlik boyunca yiyecek ve içecek satışları yapılacak. 22 Aralık Cumartesi saat 15.00’dan itibaren etkinlik tamamlanana kadar Turizm Bakanlığı’nın olduğu alandan itibaren Uray Sokak trafiğe kapalı olacaktır.

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Poliklinik Programının bu haftaki konuğu YDÜ Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Dr. Enes Sarı

Gülçin Başaran’ın hazırlayıp sunduğu “Poliklinik” Programının bu haftaki konuğu YDÜ Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir