Cuma , Mayıs 24 2019
SON DAKİKA
Ana Sayfa / Magazin / Mehmet Ali Erbil’in kardeşi Yeşim Erbil: Mucize gerçekleşti

Mehmet Ali Erbil’in kardeşi Yeşim Erbil: Mucize gerçekleşti

Mehmet Ali Erbil’in doktor kardeşi Yeşim Erbil kardeşinin sağlık durumu hakkında yeni bir açıklama yaptı. Prof.Dr Erbil, Mehmet Ali Erbil’in son 3 gündür cihaza bağlanmadığını ve konuşmaya başladığını dile getirdi. Doktor Erbil, “63 gün oldu. O kadar sevenleri dua etti ki bir mucize gerçekleşti” dedi.

Evinde düşen ve ardından uzun süredir yoğun bakımda tedavi gören Mehmet Ali Erbil’in doktor kardeşi Yeşim Erbil, kardeşinin sağlık durumu hakkında bir mesaj paylaştı.

Doktor Erbil şu ifadeleri kullandı: “Son üç dört gündür, cihaza bağlama gereği duymadılar, yoğun bakımda hala ama solunum cihazından ayrıldı diyebiliriz”

“Bundan sonraki süreç iyileşme, daha yolumuz var ama yaşan fonksiyonlarının yerine gelmesi çok sevindirici.”

“63 gün oldu. O kadar sevenleri dua etti ki bir mucize gerçekleşti. Ne kadar çok seveni varmış. Abim yavaş yavaş atlatacak.”

“Bugünleri görmek bizi çok sevindirdi. Yanına girdik, çok sınırlı bir şekilde. Yayına girip çıkıyoruz.”

“Şu an abim konuşuyor, küçük küçük canının çektiği yiyecekleri söylüyor. Canı mantı, köfte, pizza istemiş… Şimdilik aile bireyleri görebiliyor.”
KAYNAK: NTV

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Kıyafeti açık bulunduğu için uçağa alınmadı

Dünya Emily O’Connor’ın kıyafeti yüzünden uçağı alınmamasını konuşuyor. 21 yaşındaki kadın, kıyafeti uygun bulunmadığı için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir