Salı , Nisan 7 2020
SON DAKİKA
Ana Sayfa / Alt Manşet / Devlet Piyangosu Satışında Rekor…

Devlet Piyangosu Satışında Rekor…

KKTC Devlet Piyangosu yılbaşı özel çekilişi bilet satışlarında rekor kırıldı.

Spor Dairesi’ne bağlı Piyangolar Birimi tarafından 16 Kasım’da satışa çıkarılan 200 bin biletten 160 bini satıldı. Bu rakamın 31 Aralık’a kadar 180 bini bulması bekleniyor.

Piyangolar Birimi Sorumlusu Biray Deliceırmak, yılbaşı bileti satışlarında bu yıl rekor kırdıklarını belirterek, biletlere ilgi nedeniyle vatandaşlara teşekkür etti.

Deliceırmak, biletlerin tükenebileceğini ifade ederek,” Bilet almak isteyenler ellerini çabuk tutsunlar, son dakikaya bırakmasınlar, biletler kalmayabilir” dedi.

Bugüne kadar sahte bilete rastlanmadığını kaydeden Deliceırmak, vatandaşlara yine de tedbirli olmalarını ve mühürsüz bilet almamalarını tavsiye etti.

KKTC Devlet Piyangosu satışları, çekilişlin başlayacağı 31 Aralık saat 19.00’a kadar sürecek. 1,5 milyon TL tutarındaki büyük ikramiye çekilişi saat 20.00’de gerçekleştirilecek ve Genç TV’den naklen yayınlanacak. KKTC Devlet Piyangosu yılbaşı özel çekilişinde toplam 3 milyon 317 bin TL ikramiye dağıtılacak.

Diğer yandan Türkiye Milli Piyango İdaresi’nin yılbaşı biletleri ise hemen hemen tükendi. Çeyrek bilet bulunamazken, bayilerin ellerinde çok az sayıda yarım ve tam bilet kaldı.

 

 

KAYNAK: TAK

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Pilli:Bir pozitif vaka tespit edildi

Sağlık Bakanı Pilli ,bugün toplam 323 test yapıldığını Lapta bölgesinde 1 pozitif vaka tespit edildiğini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir