Pazartesi , Ekim 18 2021
SON DAKİKA
Ana Sayfa / Alt Manşet / Tatar: “2019 Sağlık, Huzur Ve Atılım Yılı Olsun”

Tatar: “2019 Sağlık, Huzur Ve Atılım Yılı Olsun”

Ulusal Birlik Partisi (UBP) Genel Başkanı Ersin Tatar, yeni yıl dolayısı ile yayımladığı mesajında, İnsanlık, KKTC ve Türkiye için dilek ve beklentilerini dile getirerek, “2019 sağlık, huzur ve atılım yılı olsun” dedi.

Mesajında Kıbrıs sorununa da değinen Tatar, “Rum tarafının 2018 de de devam eden olumsuz tutumu dolayısıyla Kıbrıs’ta federal bir çözüm olamayacağı artık gün gibi aşikardır. Yapılması gereken Devlet olarak iki devletli çözüm formülü dahil alternatifleri dünyanın ve Rum komşularımızın önüne koymaktır. Rum tarafı yüzünden bize hala, izolasyon ve ambargo uygulanmasının haksızlık olduğunu dünya gündemine taşıma başarısını gösterebilmemiz için yeni bir yol haritası belirlememiz artık kaçınılmazdır” ifadesini kullandı.

Tatar şöyle devam etti:
“İnanıyoruz ki Anavatan Türkiye; terör belasından kurtulacak, her geçen gün refah yolunda daha fazla ilerleyecek ve dünyada hak ettiği güçlü yeri alacaktır.İnşallah 2019 yılı tüm dünya, insanlık, ulusumuz, devletimiz ve Anavatan Türkiye için barış, huzur, refah, atılım getiren bir yıl olur. İnşallah, doğal afetlerin yaşanmadığı, kazasız, belasız bir yıl yaşarız.
Herkesin yeni yılını candan kutlar, en derin sevgi ve saygılarımı sunarım.”

 

KAYNAK: TAK

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Piyade Er Allahverdi Kılıç, Şehit Edilişinin 25. Yıl Dönümünde Düzenlenen Törenle Anıldı

  Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı’nda askerlik hizmetini yaparken, görevi başında Rum askerlerinin menfur bir saldırısı sonucu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir