Perşembe , Haziran 20 2019
SON DAKİKA
Ana Sayfa / KKTC / Polis, Akacan olayı ile ilgili açıklama yaptı

Polis, Akacan olayı ile ilgili açıklama yaptı

 

Polis Genel Müdürlüğü gectigimiz gün işadamı Bulut Akacan ve adamlarının karıştığı darp olayı ile ilgili bir açıklama yayımlayarak olayla ilgili soruşturmanın halen Girne polis müdürlüğü tarafindan yürütülmekte oldugunu belirtti.

Polis Genel Müdürlüğünün açıklaması şu sekilde;

“POLİS GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
LEFKOŞA.

BASIN BİLGİ NOTU

Bulut AKACAN ve korumalarının karıştığı darp olayı ile ilgili olarak yürütülen soruşturma halen Girne Polis Müdürlüğü tarafından yürütülmekte olup, soruşturma ekibi değiştirilmemiştir.

Bulut AKACAN’ın Girne Dr. Akçiçek Hastanesine ve ardından da özel bir hastaneye gitmesiyle ilgili olarak Polis Genel Müdürü tarafından soruşturma başlatılmak üzere bir polis subayı görevlendirilmiştir.

Bulut AKACAN’ın özel hastaneye götürülmesi olayı Polis Genel Müdürünün bilgisine geldiği andan itibaren ilgili Bakanlık ile istişare edilerek Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesine sevki sağlanmıştır.

Bulut AKACAN, halen polis gözetiminde Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Kardiyoloji Servisinde müşahede altında tutulmaktadır.

Bulut AKACAN’ın özel hastaneye götürülmesi olayı ile ilgili soruşturma halen devam etmekte olup, gerek duyulması halinde sonuçları kamuoyu ile paylaşılacaktır.
Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

PGM – BASIN SUBAYLIĞI”

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

NÖBETÇİ ECZANE 19/06/2019 ÇARŞAMBA

LEFKOŞA ATAÇAĞ ECZANESİLefkoşa  Atatürk Cad. Şht.Zehra Mustafa Sk.No:5 Gönyeli  2231997  19-06-2019 Konum Getir SEVAL KAYMAK ECZANESİLefkoşa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir