Pazar , Nisan 18 2021
SON DAKİKA
Ana Sayfa / Alt Manşet / Ataoğlu: “Gençlerin KKTC’den Bağlarını Koparmamaları İçin Çalışıyoruz”

Ataoğlu: “Gençlerin KKTC’den Bağlarını Koparmamaları İçin Çalışıyoruz”

Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, İngiltere’den gelen Londra Türk Toplumu Futbol Federasyonu Asbaşkanı Osman Ercen ve Yeniboğaziçi Londra Futbol Takımı Başkanı Erdoğan Baca’yı kabulünde yaptığı konuşmada, Bakanlık olarak İngiltere’de yaşayan Kıbrıslı Türkler ile ilgili olarak bazı projeleri olduğunu ve gençlerinin KKTC’den bağlarını koparmamaları yönünde çalışmalar yürüttüklerini anlattı.
Geçlerin kültürel değerlerine sahip çıkmaları ve kaynaşmaları için her zaman destek olmaya hazır olduklarını dile getiren Ataoğlu, Londra Türk Toplumu Futbol Federasyonu ile iş birliği yapmaya devam edeceklerini vurguladı.

Londra Türk Toplumu Futbol Federasyonu As Başkanı Osman Ercen de konuşmasında, Yeniboğaziçi Londra ve Yeniboğaziçi Kıbrıs takımları arasında dostluk maçı yapmak için geldiklerini belirterek, gençlerin kaynaşması adına bu tür etkinlikleri sık sık yapma arzusunda olduklarını belirtti.

Ercen, tüm kulüplerin bu tür organizasyonlarda bir araya gelmeleri için Bakan Ataoğlu’ndan her zaman olduğu gibi destek olmasını istedi.

 

KAYNAK: TAK

 

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Kıbrıs’ın Osmanlı İmparatorluğu Tarafından Fetih Yılı Olan 1571’i Temsilen, Erenköy’de 1571 Adet Fidan Dikildi

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Kıbrıs’ın Osmanlı İmparatorluğu tarafından fetih yılı olan 1571’i temsilen, bugün Erenköy’de düzenlenen “1571 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir