Warning: curl_exec() has been disabled for security reasons in /var/www/vhosts/radyoguven.com/httpdocs/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/http.php on line 330

Warning: curl_exec() has been disabled for security reasons in /var/www/vhosts/radyoguven.com/httpdocs/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/http.php on line 330
Şahan Gökbakar ve Cem Yılmaz’dan yeni hamle – Radyo Güven
Salı , Kasım 24 2020
SON DAKİKA
Ana Sayfa / Magazin / Şahan Gökbakar ve Cem Yılmaz’dan yeni hamle

Şahan Gökbakar ve Cem Yılmaz’dan yeni hamle

Mars Entertainment Group (Cinemaximum sinema zinciri) ile kriz yaşayan isimlerden Şahan Gökbakar ve Cem Yılmaz’ın UIP şirketiyle anlaştıkları ve filmlerinin beklenen tarihlerinde vizyonda olacağı iddia edildi.

Mars Entertainment Group (Cinemaximum sinema zinciri) ile gelirlerkonusunda anlaşmazlık yaşayan yapımcı, yönetmen ve oyuncular arasında olan Şahan Gökbakar ve Cem Yılmaz, Takvim’de yer alan habere göre yeni bir hamle geldi.

Kriz nedeniyle filmlerinin vizyon tarihi erteleneceği bilinen Gökbakar ve Yılmaz, bir diğer dağıtım şirketi UIP ile el sıkıştı.

Buna göre Gökbakar, Recep İvedik 6’yı 8 Şubat’ta, Yılmaz da Karakomik Filmler’i 15 Mart’ta izleyiciyle buluşturacak.

Mars Grubu’nun Kurumsal İlişkiler Direktörü Aslı Irmak Acar’ın “Cem Yılmaz olmazsa başka Cem Yılmazlar çıkar” açıklamasının ardından Şahan Gökbakar, uzun süredir arasının bozuk olduğu Yılmaz’a sosyal medya üzerinden destek vermişti. Yılmaz, “Şahan Bey’in size destek olmasıyla ilgili ne diyeceksiniz” sorusunu “Şahan Bey’e teşekkür ediyorum” diyerek yanıtlamıştı.

Yılmaz Erdoğan ise 1 Ocak’ta vizyonda olması beklenen Organize İşler 2 filmini boykot kararı alarak vizyondan çekmişti.

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Meleklere yeni yüz

Victoria’s Secret, tüm dünya tarafından tanınan ve sevilen deneyimli modelleri bir bir ayrıldıktan sonra yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir