Salı , Eylül 29 2020
SON DAKİKA
Ana Sayfa / Alt Manşet / Devlet Üretme Çiftlikleri Dairesi’nden Kasaplık Hayvan Satışı

Devlet Üretme Çiftlikleri Dairesi’nden Kasaplık Hayvan Satışı

Devlet Üretme Çiftlikleri Dairesi, 10 baş tosun, 20 baş inek, 10 baş düve ve 30 baş oğlağın kapalı zarf yöntemi ile canlı ağırlık üzerinden satılacağını duyurdu.

Daireden yapılan açıklamada, tekliflerin KDV’siz olarak verileceği, idarenin herhangi bir teklifi kabul etmek zorunda olmadığı, ödemelerin peşin (nakit) veya banka teminatlı çekle yapılacağı kaydedildi.

İhaleyi kazananların, en geç 1 Şubat Cuma tarihine kadar hayvanları almak zorunda olduğu belirtilen açıklamada, söz konusu tarihte mesai bitimine kadar hayvanların alınmaması durumunda ihale kararının iptal edileceği ifade edildi.

Kasaplık satışına sunulan inekler ve düveler Çömlekçi Çiftliği, oğlaklar Ercan Çiftliği, tosunlar ise Şehit Teğmen Doğuş Uran (MARGO) Çiftliği’nde görülebilecek.

Tekliflerin en geç 24 Ocak Perşembe günü saat 11.00’e kadar Şehit Doğuş Uran (MARGO) Çiftliği’ndeki teklif kutusuna atılması gerektiğini, geç gelen tekliflerin dikkate alınmayacağı bildirildi.

 

KAYNAK: TAK

 

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Meclis Başkan Yardımcısı Töre Azerbaycan’a Destek Mesajı Verdi

Cumhuriyet Meclisi Başkan Yardımcısı Zorlu Töre, yazılı açıklama yaparak Ermenistan’ın Azerbaycan’a saldırısını kınadı. Töre açıklamasında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir