Salı , Ocak 19 2021
SON DAKİKA
Ana Sayfa / Alt Manşet / EMİTT 2019, Yarın İstanbul’da Başlıyor

EMİTT 2019, Yarın İstanbul’da Başlıyor

Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı EMİTT 2019, yarın İstanbul’da başlıyor. Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu başkanlığında, turizm profesyonelleri, sektör temsilcileri ve Bakanlık yetkililerinden oluşan bir ekip, EMİTT 2019 Turizm Fuarı’nda KKTC’yi temsil edecek.

KKTC, Fuar’a Girne Kalesi’nde koruma altına alınan Fenike Döneminden bu yana Kıbrıs’ta yaşam bulan “Batık Gemi Konsepti” ile katılacak.

Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu fuarla ilgili açıklamasında, değişime uygun olarak geliştirilen yeni turizm ürünlerini başta Türkiye olmak üzere dünyaya tanıtmayı amaçladıklarını kaydetti.

“Hedefimiz 2019 yılında turizm gelirlerini artırmaya yönelik yeni bağlantılar oluşmasını sağlamaktır” diyen Ataoğlu, son iki yılda Kuzey Kıbrıs standının fuarda birincilik ödülü aldığını hatırlatarak, dünyanın en büyük 5 fuarı arasında yer alan EMİTT fuarının Kuzey Kıbrıs’ın tanıtımında önemli bir yere sahip olduğunu vurguladı.

 

KAYNAK: BRT

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

43/4’üncü Dönem Asteğmen, 43/5’inci Dönem Mesleki Asteğmen ve 43/2’nci Dönem Çavuş Celbi Ant İçti

Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı Basın Bürosu’ndan verilen bilgiye göre, Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı’nın 43/4’üncü Dönem Asteğmen, 43/5’inci …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir