Pazartesi , Aralık 16 2019
SON DAKİKA
Ana Sayfa / Alt Manşet / Çeler, Türkiye’de Düzenlenecek ‘Liderler Oturumu’na Katılacak
KKTC Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Zeki Çeler, çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldiği Ankara'da AA muhabirine açıklamalarda bulundu. ( Evrim Aydın - Anadolu Ajansı )

Çeler, Türkiye’de Düzenlenecek ‘Liderler Oturumu’na Katılacak

Türkiye’de 20 Şubat Çarşamba günü Yaşlılık Şûrası gerçekleştirecek. Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açılış konuşmasını gerçekleştireceği Şura’da Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Zeki Çeler de ‘Dünya’da Yaşlı Dostu Politikalar’ konusunda değerlendirmelerde bulunacak.

Türkiye Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, I. Yaşlılık Şûrası’nın “aktif yaşlanmanın desteklenmesi” ve “yaşlı haklarının güçlendirilmesi” ana teması ile gerçekleştirileceğini duyurdu.

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açılış konuşmasını gerçekleştireceği Şura’da, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk da Bakanlığın yaşlılarla ilgili faaliyetlerine ilişkin bilgi verecek.

Şura’da ‘Liderler Oturumu’ da düzenlenecek. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan verilen bilgiye göre, Bakan Zeki Çeler de ‘Dünya’da Yaşlı Dostu Politikalar’ konusunda değerlendirmelerde bulunacak.

 

 

KAYNAK: KIBRIS POSTASI

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Yeni Zelanda’daki Yanardağ Patlamasında Ölü Sayısı 16’ya Çıktı

Yeni Zelanda’nın kuzeyindeki Whakaari Yanardağı’nda hafta başında meydana gelen patlamada hayatını kaybedenlerin sayısının 16’ya yükseldiği …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir