Çarşamba , Şubat 26 2020
SON DAKİKA
Ana Sayfa / Alt Manşet / Başbakan Erhürman, Londra’da Dayanışma Balosu’na Katılacak

Başbakan Erhürman, Londra’da Dayanışma Balosu’na Katılacak

Başbakan Tufan Erhürman, Londra’da Kıbrıs Türk Vakfı’nın 9 mart’ Cumartesi akşamı düzenleyeceği baloya katılmak üzere 6 Mart Çarşamba günü Londra’ya gidecek.

Konuyla ilgili olarak Londra Kıbrıs Türk Vakfı’nın yaptığı açıklamaya göre, Başbakan Tufan Erhürman 9 Mart Cumartesi akşamı Kuzey Londra’da Regency Banqueting Suite’de düzenlenecek olan “Dayanışma Balosu ve Ödül Töreni”nin onur konuğu olacak.

İngiltere’deki köklü ve başarılı Kıbrıslı Türk sivil toplum kuruluşlarının katkılarıyla düzenlenecek olan baloda, “Başarılı Kıbrıslı Türkler” de ödüllendirilecek. Aynı kuruluş tarafından 23 Haziran tarihinde de Londra’da Kıbrıs Türk Festivali organize düzenlenecek.

Erhürman, gerçekleştireceği ziyaretler kapsamında 7 Mart 2019 Perşembe akşamı, saat 19.00’da Grand Palace Banqueting Suite’de halkla bir araya gelecek.

Halkla buluşma etkinliği programında; Kıbrıs Türk Ticaret Odası Başkanı Turgay Deniz, Kıbrıs Türk Sanayi Odası Başkanı Candan Avunduk, Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği Başkanı Cafer Gürcafer ve Kıbrıs Türk Otelciler Birliği Başkanı Dimağ Çağıner’in yapacağı kısa sunumların ardından Başbakan Tufan Erhürman’ın konuşması ve soru-cevap bölümü yer alacak.

 

KAYNAK: BRT

 

 

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Yunanistan’da İlk Koronavirüs Vakası

Yunanistan Sağlık Bakanlığı, ülkede ilk koronavirüs (Covid-19) vakasının tespit edildiğini açıkladı. Yunanistan Sağlık Bakanlığı’ndan yapılan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir