Pazartesi , Nisan 19 2021
SON DAKİKA
Ana Sayfa / Alt Manşet / Girne Belediyesi Danışma ve Destek Merkezi çalışmaları kapsamında ortaokul ve lise öğrencileri için program hazırlandı

Girne Belediyesi Danışma ve Destek Merkezi çalışmaları kapsamında ortaokul ve lise öğrencileri için program hazırlandı

Girne Belediyesi Danışma ve Destek Merkezi, gençlere yönelik eğitim ve farkındalık çalışmaları kapsamında,  Girne bölgesindeki ortaokul ve lise öğrencileri için bir program hazırladı.

Girne Belediyesi tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre, çalışmalar  ilk etapta 4-11 Mart  tarihleri arasında Anafartalar Lisesi ve 19 Mayıs Türk Maarif Koleji’nde  gerçekleştirilecek.

Program kapsamında; “Gençlik söyleşileri”, “Sağlıklı beslenme ve yeme bozuklukları”  ve “Yaşamda teknolojinin yeri ve etkileri” konularında çalışmalar yapılacak.

Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü konuyla ilgili açıklamasında, gençlerin sağlıklı bireyler olarak yetişmesi için eğitim ve farkındalık çalışmalarının son derece önemli olduğunu kaydetti.

Kaynak: TAK

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Kıbrıs’ın Osmanlı İmparatorluğu Tarafından Fetih Yılı Olan 1571’i Temsilen, Erenköy’de 1571 Adet Fidan Dikildi

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Kıbrıs’ın Osmanlı İmparatorluğu tarafından fetih yılı olan 1571’i temsilen, bugün Erenköy’de düzenlenen “1571 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir