Pazar , Ekim 20 2019
SON DAKİKA
Ana Sayfa / Alt Manşet / KKTC, MITT Moskova Turizm Fuarı’nda

KKTC, MITT Moskova Turizm Fuarı’nda

Turizm ve Çevre Bakanlığı, ITB Berlin Turizm Fuarı’nın ardından Rusya’nın başkenti Moskova’da devam eden MITT Moskova Turizm Fuarı’na katıldı.

Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, 26’ncısı düzenlenen ve dünyanın yedinci büyük turizm fuarı olan ve dün başlayan MITT Moskova Fuarına  katılarak Kuzey Kıbrıs standının açılışını yaptı.

Kuzey Kıbrıs,  MITT Moskova Fuarı’na, Turizm ve Çevre Bakanlığı 20 metrekarelik standıyla katıldı. Turizm sektör temsilcileri ile birlikte Kuzey Kıbrıs turizminin tanıtıldığı ve çeşitli temasların kurulduğu MITT Moskova Fuarı’nda, Turizm ve Çevre Bakanlığının kurduğu stantta Rus tur operatörlerine, Rus vatandaşlarına ve fuarı ziyaret eden diğer katılımcılara Kuzey Kıbrıs’ın turistik ürünleri tanıtılıyor.

Turizm endüstrisinin en etkili seyahat ve turizm profesyonellerini bir araya getiren MITT Moskova Fuarı, 22 bin 777 profesyonel ziyaretçisi ile Rusya’nın 80 bölgesi ve 90 ülkenin katılımı, bin 799 firma ve toplamda dünyanın 239 çeşitli ülke ve bölgeleri ile 40 bin metrekarelik alan üzerinde 7 salon içerisinde gerçekleşiyor.

 

 

KAYNAK: TAK

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Tatar: “Birliğimizi Korur Türkiye İle İşbirliğini Sürdürürsek Zaman Alsa Da Tüm Sorunları Aşarız “

Başbakan Ersin Tatar,  Kıbrıs Türk Halkı’nın, kendi içinde birliğini koruduğu, Türkiye ile samimi işbirliğini sürdürdüğü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir