Cumartesi , Aralık 14 2019
SON DAKİKA
Ana Sayfa / Alt Manşet / Özyiğit: “Hepimizin Ortak Gailesi Bu Ülkeyi, Toplumu, Gençlerimizi Nasıl Daha İyiye Ulaştırabilirizdir”

Özyiğit: “Hepimizin Ortak Gailesi Bu Ülkeyi, Toplumu, Gençlerimizi Nasıl Daha İyiye Ulaştırabilirizdir”

Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Cemal Özyiğit,  Enver Mamülcü başkanlığındaki Kıbrıs Türk İş İnsanları Derneği’ni kabulünde yaptığı konuşmada, ortak gailenin ülkeyi, toplumu, gençleri daha iyiye ulaştırabilmek olduğunu belirterek,  “Ortak amaç doğrultusunda ve işbirliği içerisinde ilerlemekte ve geleceği sağlıklı şekillendirmekte kararlıyız” dedi.

Özyiğit, Kıbrıs Türk İş İnsanları Derneği’nin ülkenin en önde gelen güzide kuruluşlarında biri olduğunu, yaptıkları çalışmaları da yakından takip ettiklerini belirtti.

Geleceği kurgularken çok dikkatli adımlar attıklarını, donanımlı, iyi yetişmiş nesiller yetiştirmek adına ciddi bir uğraş verdiklerini kaydeden Özyiğit, “Pek tabii ki bu kurgulamayı yaparken, ilgili tüm paydaşlarla birlikte hareket etmeye özen gösteriyoruz. Bu çerçevede İş İnsanları Derneği’nin görüş, düşünce ve önerileri de bizler için önemlidir”  dedi.

 

KAYNAK: TAK

 

 

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

29. Devlet Fotoğraf Yarışması Sergisi’nin açılışı ve ödül töreni AKM’de yapıldı

29. Devlet Fotoğraf Yarışması Sergisi’nin açılışı yapıldı. Açılış öncesi yarışmada ödül kazanmaya hak kazananlara ödülleri, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir