Pazar , Ağustos 25 2019
SON DAKİKA
Ana Sayfa / Alt Manşet / Cumhurbaşkanı Akıncı Özel Gereksinimli Çocuklar İçin Cumhurbaşkanlığı’nda Düzenlenen Etkinliğe Katıldı

Cumhurbaşkanı Akıncı Özel Gereksinimli Çocuklar İçin Cumhurbaşkanlığı’nda Düzenlenen Etkinliğe Katıldı

Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla özel gereksinimli çocuklar için Cumhurbaşkanlığı’nda düzenlenen etkinliğe katıldı.

Cumhurbaşkanı Akıncı ve eşi Meral Akıncı, “Rengarenk 23 Nisan” etkinliğinde, Lefkoşa Özel Eğitim Merkezi, Gazimağusa Özel Eğitim Merkezi, Yeşilyurt Özel Eğitim Merkezi, Algım Özel Eğitim Merkezi’nden öğrenciler, öğretmenleri ve aileleriyle bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Akıncı etkinlikte, çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramlarını kutlayarak, “Siz güzel çocuklarımızın geleceğinin daha da güzel olmasını istiyoruz. Onun için sizler de bugünde geleceğe dair inançlarınızı pekiştirerek, yola devam edeceksiniz. Hepinize en iyi dileklerimizi sunuyorum, gözlerinizden öpüyorum” dedi.

Cumhurbaşkanı Akıncı, çocuklar için hazırlanan stantları tek tek ziyaret ederek, çocukların oyununa eşlik etti, çocuklarla birlikte boyama yaptı.

Cumhurbaşkanlığı bahçesindeki etkinlikte, Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası , Lefkoşa Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Korosu ile konser verdi. Konseri, Cumhurbaşkanı Akıncı, çocuklarla birlikte izledi.

 

KAYNAK: TAK

 

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Rum Meteoroloji Dairesi’nden Sarı Alarm

Rum Meteoroloji Dairesi, yüksek hava sıcaklığı nedeniyle bugün için sarı alarm verdi. Rum haber kaynaklarına …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir