Cumartesi , Ocak 18 2020
SON DAKİKA
Ana Sayfa / Alt Manşet / Burcu: ” Cumhurbaşkanının Güzel Bir Girişim Konusunda Kim Yapacak Çekişmesi İçinde Olması Düşünülemez”

Burcu: ” Cumhurbaşkanının Güzel Bir Girişim Konusunda Kim Yapacak Çekişmesi İçinde Olması Düşünülemez”

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Barış Burcu, Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’nın, Metehan bölgesinde öngörülen Lefkoşa ölçeğinde şehir parkı konusunda bir süredir devam eden tartışmaların gereksiz ve verimsiz bir noktaya ulaştığı değerlendirmesinde bulunarak, güzel bir girişim konusunda “kim yapacak çekişmesi içinde olmasının düşünülemez” olduğunu vurguladı.

Cumhurbaşkanı Sözcüsü Barış Burcu yaptığı yazılı açıklamada, Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’nın, doğru ilkeler çerçevesinde ülkenin yeşil alanlarının artırılması ve halka hizmet sunması konularının takipçisi ve destekçisi olmaya devam edeceğini kaydetti.

Burcu, Cumhurbaşkanı Akıncı’nın birkaç hususu vurgulayarak, bu anlamsız tartışmaların artık sonlandırılması arzusunda olduğunu belirterek, “Bize yakışan, kurumlararası yarışma değil, yardımlaşmadır. Cumhurbaşkanı Akıncı her zaman bu anlayışla hareket etmiştir” dedi.

 

KAYNAK: TAK

 

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Girne Belediyesi yeni hizmet binası faaliyete başladı

Girne Belediyesi, dün, Ecevit Caddesi’ndeki 68 numaralı yeni hizmet binasına taşınarak hizmet vermeye başladı. Belediyeden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir