Cumartesi , Ocak 18 2020
SON DAKİKA
Ana Sayfa / Alt Manşet / Cumhuriyet Meclisi Başkanı Uluçay, “Kıbrıs Türk gençliğinin uluslararası platformlarda spor yapma hakkı teslim edilmeli”

Cumhuriyet Meclisi Başkanı Uluçay, “Kıbrıs Türk gençliğinin uluslararası platformlarda spor yapma hakkı teslim edilmeli”

Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, halkın, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutladı.

Mesajında, spor ambargolarına da değinen Uluçay, şunları ifade etti:

“Bu anlamlı günde, ülkemizin kanayan bir yarasını da bir kez daha gündeme taşımak istiyorum. Kıbrıslı Türk gençliğinin uluslararası platformlarda spor yapma hakkının teslim edilmesi gerektiğini bir kez daha vurgulamak isterim. Bu konuda vermekte olduğumuz destek ve mücadelenin  devam edeceğini bilinmesini isterim. Hayatın her alanında gençliğimizin yanında olmaya devam edecek, onlara özgürlük ve çağdaş yaşam taahhüdümüzü yerine getirmek için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: TAK

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Girne Belediyesi yeni hizmet binası faaliyete başladı

Girne Belediyesi, dün, Ecevit Caddesi’ndeki 68 numaralı yeni hizmet binasına taşınarak hizmet vermeye başladı. Belediyeden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir