Cumartesi , Eylül 21 2019
SON DAKİKA
Ana Sayfa / Alt Manşet / Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Çavuşoğlu, 1 Haziran Dünya Çocuk Günü dolayısıyla mesaj yayımladı

Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Çavuşoğlu, 1 Haziran Dünya Çocuk Günü dolayısıyla mesaj yayımladı

Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Nazım Çavuşoğlu 1 Haziran Dünya Çocuk Günü dolayısıyla yayınladığı mesajda, geleceğin teminatı olan çocuklara güven içerisinde yaşayacakları bir gelecek sunmanın ve onları en iyi şekilde yetiştirmenin önemine dikkat çekti.

Çavuşoğlu mesajının devamında şunları kaydetti; “Bedensel, zihinsel, ruhsal ve ahlaki gelişimlerini sağlayacak bir yaşam standartdının da her çocuğun hakkı olduğunu vurgulayarak devam eden Çavuşoğlu, “Tüm çocukların sağlıklı ortamlarda, en iyi şekilde yetiştirilmeleri ve kaliteli eğitim alabilmeleri için atılması gereken adımların farkındayız. Çocuklarımızın her zaman destekçileri olacağız ve onlara daha güzel yarınlar sağlamak adına var gücümüzle çalışacağız. Bu anlamlı gün vesilesiyle, 1 Haziran Dünya Çocuk Günü’nü kutlar, tüm çocukların geleceklerine güvenle bakmalarını, mutluluğun ve huzurun daim olduğu günlerde yaşamalarını temenni ederim.”

Kaynak: TAK

 

 

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Trump’ın Temsilcisi, Netanyahu ile “Yüzyılın Anlaşması”nı görüştü

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu ile ABD Başkanı Donald Trump’ın Orta Doğu Özel Temsilcisi Jason Greenblatt, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir