Salı , Temmuz 7 2020
SON DAKİKA
Ana Sayfa / Alt Manşet / Meclis Başkanı Uluçay, Polis Genel Müdürü Manavoğlu Ve Beraberindeki Heyeti Kabul Etti

Meclis Başkanı Uluçay, Polis Genel Müdürü Manavoğlu Ve Beraberindeki Heyeti Kabul Etti

Meclis Başkanı Teberüken Uluçay, Polis Örgütü’nün kuruluşunun 55’inci yıldönümü kapsamında Polis Genel Müdürü Süleyman Manavoğlu ve beraberindeki heyeti kabul etti.

Polis Genel Müdürü Süleyman Manavoğlu konuşmasında, Polis örgütünün, halkın huzur ve güven içerisinde yaşaması için haftanın yedi günü 24 saat hizmet veren bir kuruluş olduğunu dile getirerek, ayrıca itfaiyenin polis örgütüne bağlı olmasının nedeninin de yangınları önleme mücadelesini sürdürdüğünü belirtti.

Manavoğlu, polis örgütünün personel ve araç gereç eksikliklerinin var olduğun fakat örgüt olarak bu eksikliklerin arkasına sığınmadan, görevlerini eksiksiz yapmaya çalıştıklarını vurguladı.

Meclis Başkanı Teberüken Uluçay da,  kurumsallaşmış polis örgütüyle gurur duyduklarını dile getirerek, mutlaka eksikliklerin olduğunu ve bu eksikliklerin giderilmesi için de siyasiler ve yöneticiler olarak üzerlerine düşen görevlerin yerine getirilmesi için gerekli çabanın gösterilmesi gerektiğini kaydetti.

Polis örgütünün halkın en çok görev duyduğu bir kurum olduğunu ve herkesin zor durumlarda ilk aradığı kurumun da polis örgütü olduğuna dikkat çeken Uluçay, polis örgütünün gerek personel, gerek yaslardan kaynaklanan eksikliklerini tamamlamanın da kendilerinin boynunun borcu olduğunu kaydetti.

Uluçay, bilişim suçları yasasının önemine dikkat çekerek ileriki dönem mutlaka öne alınması gereken yasalardan biri olduğunu da vurguladı.

 

KAYNAK: TAK

 

 

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Bakan Oğuz, Kasaplar Birliği Heyeti İle Görüştü

Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Dursun Oğuz, Halil Akbıçak başkanlığındaki Kasaplar Birliği heyetini kabul etti. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir