Salı , Ağustos 20 2019
SON DAKİKA
Ana Sayfa / Alt Manşet / Sucuoğlu: “İstihdamda Engelliler İçin Hassasiyet Göstereceğiz”

Sucuoğlu: “İstihdamda Engelliler İçin Hassasiyet Göstereceğiz”

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faiz Sucuoğlu, emekli sayısında ciddi artış olduğunu, ihtiyaç duyulan noktalara yeni personel alımı yapılmasının beklendiğini ifade ederek, “Engelliler için de gerekli hassasiyeti göstereceğiz” dedi.

Sucuoğlu, engelli vatandaşların maaş ve terfi konusundaki sıkıntılarının farkında olduklarını ve bu konuda çalışma başlattıklarını da açıkladı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan verilen bilgiye göre,  Sucuoğlu, Ahmet Varoğlu başkanlığındaki Thalassaemia Derneği heyetini kabulde yaptığı konuşmada, hükümetin engellilerin sorunları konusunda oldukça hassas olduğunu ifade ederek, engelli vatandaşların haklarının verileceğini kaydetti.

Bakan Sucuoğlu, emekli sayısında ciddi bir artış olduğunu, ihtiyaç duyulan noktalara yeni alımlar yapılmasının beklendiğini ifade ederek, engelliler için gerekli hassasiyeti göstereceklerini kaydetti.

 

 

KAYNAK: TAK

 

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Maliye, Tahsili Gecikmiş Tüm Kamu Alacakları İçin İşlem Başlattı

Maliye Bakanlığı, Kamu Alacakları Tahsili Usul Yasası kapsamında, ödeme yükümlülüklerini yerine getirebilmek, mevcut piyasaya olan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir