Cuma , Eylül 25 2020
SON DAKİKA
Ana Sayfa / Alt Manşet / Devlet Emlak Ve Malzeme Dairesi Duyurdu: Hurda PVC Telefon Kablosu İle Hurda Demir Malzemeleri Açık Artırmayla Satılacak

Devlet Emlak Ve Malzeme Dairesi Duyurdu: Hurda PVC Telefon Kablosu İle Hurda Demir Malzemeleri Açık Artırmayla Satılacak

Devlet Emlak ve Malzeme Dairesi, hurda PVC telefon kabloları ile hurda demir malzemelerinin açık artırma ve peşin parayla satışa sunulacağını duyurdu.

Açık artırmanın 28 Ekim Pazartesi saat 10.00’ da Telekomünikasyon Dairesi’nin Lefkoşa SOS Çocuk Köyü arkasındaki açık kablo ambarında olacağı açıklandı.

Verilen bilgiye göre, hurda PVC telefon kablosu ve hurda demir malzemesi ihalesi açık artırmasına katılacak olanlardan 20 bin TL’lik 45 gün süreli geçici banka teminat mektubu veya Maliye Bakanlığı Gelir ve Vergi Dairesi veznesine yatırılacak para karşılığı alınan makbuzla devlete vergi borcu olmadığına dair belge talep edilecek.

Tahmini 10 ton PVC kaplı yeraltı ve havai hurda bakır telefon kablo ile demir nitelikli malzemelerin satışı konusunda daha fazla bilgi ve şartname 25 Ekim’e kadar Devlet Emlak ve Malzeme Dairesi Müdürlüğü Ayniyat ve Levazım şubesinden temin edilebilecek.

 

KAYNAK: TAK

 

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

LTB Dr. Fazıl Küçük Caddesi’nde Yağmur Suyu Drenaj Çalışması Yapacak. Yol Bölüm Bölüm Trafiğe Kapatılacak

Lefkoşa Türk Belediyesi, yarın Dr. Fazıl Küçük Caddesi üzerinde yağmur suyu drenaj çalışması yapacağını ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir