Salı , Ekim 26 2021
SON DAKİKA
Ana Sayfa / Alt Manşet / Güvenlik Kuvvetleri Komutanı Tuğgeneral ER ve Şht. Tuncer İlkokulu 2’nci Sınıf Öğrencileri Radyo Güven’i Ziyaret Etti

Güvenlik Kuvvetleri Komutanı Tuğgeneral ER ve Şht. Tuncer İlkokulu 2’nci Sınıf Öğrencileri Radyo Güven’i Ziyaret Etti

Güvenlik Kuvvetleri Komutanı Tuğgeneral Altan ER, bugün Radyo Güven’i ziyaret etti.

Güvenlik Kuvvetleri Komutanı Tuğgeneral ER, ziyaret sırasında radyonun tarihçesiyle ilgili bilgi almasının yanında sinevizyon gösterisi de izledi.

Güvenlik Kuvvetleri Komutanı Tuğgeneral ER, radyo çalışanlarıyla sohbeti sırasında yaptığı konuşmada, radyonun Kıbrıs Türk Halkının ve Mücahidinin sesini duyurmada önemli bir görevi yerine getirdiğine işaret ederek; “Radyo Güven, yayınlarıyla halka bilgi vermenin yanında, birlik ve beraberlik duyguları ile halka moral ve motivasyon sağlıyor” dedi.

Öte yandan, Şehit Tuncer İlkokulu ikinci sınıf öğrencileri de bugün öğretmenleriyle birlikte  Radyo Güven’i ziyaret etti. Öğrenciler, ziyaret çerçevesinde Radyo Güven Konferans Salonu’nda radyonun tarihçesi ve 23 Nisan konulu kısa film izledi.

Öğrenciler gezi sırasında Radyo Güven yayın stüdyosu ile kayıt stüdyolarını da görme imkanı buldu.

Şehit Tuncer İlkokulu ikinci sınıf öğrencilerinin gezisi, Radyo Güven Binası’nın önünde Güvenlik Kuvvetleri Komutanı Tuğgeneral Altan ER ile anı fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.

 

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Piyade Er Allahverdi Kılıç, Şehit Edilişinin 25. Yıl Dönümünde Düzenlenen Törenle Anıldı

  Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı’nda askerlik hizmetini yaparken, görevi başında Rum askerlerinin menfur bir saldırısı sonucu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir