Cuma , Şubat 26 2021
SON DAKİKA
Ana Sayfa / Alt Manşet / Polis, Sürücüleri Yol Bakım Çalışması Olan Yollarla İlgili Uyardı

Polis, Sürücüleri Yol Bakım Çalışması Olan Yollarla İlgili Uyardı

Polis Basın Subaylığı, Lefkoşa’da Altınbaş Petrol’den Gönyeli Çemberine giden yolun tek şeridinin trafiğe kapatıldığını, Kumyalı-Ziyamet Anayolu’nda da trafik akışının tek şeritten sağlandığını bildirdi.

Polis, yol bakım çalışmaları nedeniyle tek şeride düşürülen bu yolları kullanacak sürücülerden dikkatli olmasını istedi.

Polis Basın Subaylığından yapılan açıklamada, bakım ve onarım çalışması olan yollarla ilgili bilgi verildi.

Buna göre, Lefkoşa Dr. Fazıl Küçük Bulvarı üzerinde Gönyeli Çemberi ve Altınbaş Petrol ışıkları arasında, Gönyeli istikametine doğru olan çift şeritli yol üzerinde banket genişletme çalışmaları var. Çift şeritli yolun tek şeridi trafik akışına kapatıldı.

Öte yandan Kumyalı-Ziyamet anayolu üzerinde yol bakım ve onarım çalışmaları devam ediyor. Yolun tek şeridi trafik akışına kapatıldı.

Karpaz anayolunda, Ziyamet kavşağı ile Gelincik kavşağı arasındaki yol bakım çalışmaları ise tamamlandı. Yol yeniden trafiğe açıldı. Polis, tek şeridi trafiğe kapatılan söz konusu güzergahları kullanacak sürücülerden yavaş ve dikkatli seyretmelerini, trafik işaret ve işaretçilerine uymalarını istedi.

 

KAYNAK: TAK

 

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Maraş’a Ziyaretler Yeniden Başlayacak

Açıldığı günden beri başta Gazimağusa’nın, ardından ülkenin çehresini değiştiren Maraş yeniden kapılarını ziyarete açıyor. Pandemi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir