Salı , Ağustos 4 2020
SON DAKİKA
Ana Sayfa / Alt Manşet / Cumhurbaşkanı Akıncı, Bilgilendirme Toplantılarına Başlıyor

Cumhurbaşkanı Akıncı, Bilgilendirme Toplantılarına Başlıyor

Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, 25 Kasım Berlin görüşmesi ve sonuçları hakkında bugün başlayacak ve Cumartesi günü tamamlanacak bilgilendirme ve değerlendirme toplantıları gerçekleştirecek.

Akıncı, toplantılarda, siyasi partiler, belediye başkanları, muhtarlar ve sivil toplum örgütleriyle Cumhurbaşkanlığı’nda bir araya gelecek.

Cumhurbaşkanı Akıncı, bugün saat 16.00’da Cumhuriyet Meclisi’nde temsil edilen siyasi partilerin yetkilileriyle toplantı yapacak. Akıncı, yarın sabah saat 10.00’da belediye başkanlarını, öğleden sonra saat 16.00’da ise Cumhuriyet Meclisi’nde temsil edilmeyen siyasi partileri bilgilendirecek.

Cuma günü saat 10.00’da sivil toplum örgütleriyle toplantı yapacak olan Akıncı, Cumartesi günü saat 10.00’da muhtarlarla bir araya gelecek.

 

KAYNAK: TAK

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Birleştirilmiş 2020 Mali Yılı Bütçe Yasası Hakkında Yasa Gücünde Kararname Ve Kişisel Verileri Koruma Kurulu 2020 Mali Yılı Bütçesi Kabul Edildi

Meclis Genel Kurulu’nda ilk olarak Sivil Savunma Teşkilatı Personel Değişiklik Yasa Tasarısı’nın komitede ivedilikle görüşülmesine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir