Perşembe , Kasım 26 2020
SON DAKİKA
Ana Sayfa / Alt Manşet / Bakan Çavuşoğlu, 20 Temmuz Fen Lisesi’ni Ziyaret Etti

Bakan Çavuşoğlu, 20 Temmuz Fen Lisesi’ni Ziyaret Etti

Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Nazım Çavuşoğlu, 20 Temmuz Fen Lisesi’ni ziyaret ederek, 21-25 Aralık Milli Mücadele ve Şehitler Haftası kapsamında Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen Şehitleri Anma Programı’nda görev alan okul korosuna ve öğretmenlere başarı belgelerini takdim etti.

Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Çavuşoğlu, 20 Temmuz Fen Lisesi salonunda gerçekleşen törende gerçekleştirdiği konuşmada, 20 Temmuz Fen Lisesi öğrenci ve öğretmenleri ile bir araya gelmekten duyduğu mutluluğu dile getirdi. “Anma programında gösterdiğiniz üstün performans nedeniyle hepimizi çok duygulandırdınız, gurur duyduk.” ifadelerini kullanan Çavuşoğlu, öğrenci ve öğretmenlerin performanslarıyla herkesin takdirini topladığını belirtti.

“Akademik dersler ile birlikte kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetleri birlikte götürebilenler bu ülkenin geleceğinde söz sahibi olacak ve dünyaya hizmet edecektir” diyen Çavuşoğlu, öğrencilerin bu alanlarda gösterdikleri özverinin kendileri için bir kazanç olduğuna işaret ederek, sosyal faaliyetlere katılmanın önemine dikkat çekti.

Konuşmasının sonunda “Sizin, gerek akademik alanda gerekse kültürel alanda gösterdiğiniz performans bizim yüz akımızdır, gurur kaynağımızdır.” diyen Çavuşoğlu, tüm öğrenci ve öğretmenleri gösterdikleri başarılardan dolayı tebrik etti, başarılarının devamını diledi ve yeni yılın sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini temenni etti.

 

 

KAYNAK: TAK

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Cumhurbaşkanı Tatar: “Yeni Bir Yol Haritası Çizmenin Zamanı Geldi”

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Türkiye gazetesine son gelişmelere ilişkin yaptığı açıklamada, Kıbrıs müzakerelerinde yıllarca süren görüşme …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir