Cumartesi , Ocak 16 2021
SON DAKİKA
Ana Sayfa / Alt Manşet / Tatar: Kıbrıs Türkü Hüseyin Kanatlı’yı Asla Unutmayacak

Tatar: Kıbrıs Türkü Hüseyin Kanatlı’yı Asla Unutmayacak

Başbakan Ersin Tatar, Kıbrıs Türk basın, yayın ve televizyonculuk dünyasının önemli ismi Hüseyin Kanatlı’nın yaşama gözlerini yumması nedeniyle taziye mesajı yayımladı.

Tatar mesajında şu ifadelere yer verdi; ‘Bayrak Radyo Televizyon Kurumu eski çalışanlarından, efsane programcı ve sunucu Hüseyin Kanatlı’nın ölümünü büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. O Kıbrıs Türkü’nün en zor günlerinde “ Plak Yarışı” programı ile hepimize moral destek sağlamış 1974 sonrasında “ Hello Friends” programın ile kariyerinin doruğuna çıkmış yıllarca iş yerlerimize, eğlencelerimize, evlerimize , otomobillerimize konuk olmuş çok değerli bir sunucu idi. Kıbrıs Türkü Hüseyin Kanatlı’yı asla unutmayacak, adı altın harflerle yayıncılık tarihimize yazılacaktır. Merhuma Allah’tan rahmet, BRT Kurumu’nun tüm eski ve yeni çalışanlarına, dostlarına, ailesine ve halkımıza başsağlığı dilerim.’dedi.

 

KAYNAK: BRT

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

43/4’üncü Dönem Asteğmen, 43/5’inci Dönem Mesleki Asteğmen ve 43/2’nci Dönem Çavuş Celbi Ant İçti

Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı Basın Bürosu’ndan verilen bilgiye göre, Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı’nın 43/4’üncü Dönem Asteğmen, 43/5’inci …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir