Cuma , Ocak 15 2021
SON DAKİKA
Ana Sayfa / Alt Manşet / Tıp Haftası Etkinlikleri 9-14 Mart’ta

Tıp Haftası Etkinlikleri 9-14 Mart’ta

Tıp Haftası etkinlikleri 9 – 14 Mart tarihleri arasında yapılacak.14 Mart Tıp Haftası bugün saat 10.30’da Kıbrıs Türk Tabipleri Birliği binasındaki basın toplantısıyla başlayacak.

Kıbrıs Türk Tabipleri Birliği’nden verilen bilgiye göre, İş Sağlığı Güvenliği Kapsamında Hastaneler sempozyumu çarşamba saat 16.00’da Kıbrıs Türk Tabipleri Birliği’nde düzenlenecek. Dünya Böbrek Günü etkinliği Perşembe günü yapılacak. Diyaliz ve Böbrek Hastaları Dayanışma Derneği iş birliği ile düzenlenecek etkinlik kapsamında bisiklet sürüşü ve okul ziyaretleri olacak.

Tıp töreni cuma günü saat 10.00’da olacak. Kıbrıs Türk Tabipleri Birliği’ndeki törende meslekte 50. ve 25. hizmet yılını dolduran üyelere plaket ve onur belgeleri de takdim edilecek.  Etkinlikler, 14 Mart Cumartesi saat 14.00’te Kıbrıs Türk Tabipleri Birliği’nde düzenlenecek “Diyabetli Hastalarda Ağız ve Diş Sağlığı” konferansıyla tamamlanacak.

 

 

 

KAYNAK: TAK

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

43/4’üncü Dönem Asteğmen, 43/5’inci Dönem Mesleki Asteğmen ve 43/2’nci Dönem Çavuş Celbi Ant İçti

Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı Basın Bürosu’ndan verilen bilgiye göre, Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı’nın 43/4’üncü Dönem Asteğmen, 43/5’inci …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir