Cumartesi , Ağustos 8 2020
SON DAKİKA
Ana Sayfa / Alt Manşet / LTB’den Ödeme Ve Veznelerle İlgili Yeni Düzenlemeler… Tüm Ödemeler Kredi Kartı İle Online Olarak Yapılabilir

LTB’den Ödeme Ve Veznelerle İlgili Yeni Düzenlemeler… Tüm Ödemeler Kredi Kartı İle Online Olarak Yapılabilir

Lefkoşa Türk Belediyesi tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs vakalarının ülkede de görülmesinin ardından aldığı önlemler ve tedbirler çerçevesinde ödeme hizmetlerine de yeni bir düzenleme getirdi.

Lefkoşa Türk Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre, Vatandaşların fatura ödemek için evden çıkmasına ve/veya veznelerde yoğunluk artışına gerek olmadan işlem yapılabilmesi için kredi kartı ile online ödeme yapmak mümkün olacak. Su faturaları, emlak vergisi ve trafik cezaları ödemeleri www.ltbonline.org adresinden anından ödenebilecek.
Vatandaşlar/şirketler belediyeye ilişkin tüm dökümanları ise www.lefkosabelediyesi.org web sitesinde “Online İşlemler” menüsünden doldurup gönderebilecek.

Açıklamada, “Nakit olarak kartlı su sayaçlarına ödeme yapmak isteyenler için de LTB veznesinde 1 personel mevcuttur ve halk sağlığı açısından binaya da girişler tek tek yapılmaktadır” denildi.

 

KAYNAK: TAK

 

 

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Töre: “Erenköy’de Destan Yazan Mücahitler ve Türk Jetlerinin Kıbrıs Türk Halkının Direnişine ve Varoluşuna Can Katmıştır”

Meclis Başkan Yardımcısı Zorlu Töre, Şanlı Erenköy Direnişinin yıldönümü nedeniyle yayımladığı mesajda, Erenköy’de destan yazan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir