Salı , Ağustos 11 2020
SON DAKİKA
Ana Sayfa / Alt Manşet / LTB Gıda Yardım Hattı Hizmete Giriyor

LTB Gıda Yardım Hattı Hizmete Giriyor

Lefkoşa Türk Belediyesi, gıda ihtiyacı olan kişilerle daha hızlı ve etkin iletişim kurabilme adına ‘LTB Gıda Yardım Hattı’nı devreye koyuyor. İhtiyaç sahibi kişilere 20 Mart’tan beridir yardımcı olan Lefkoşa Türk Belediyesi, iletişim hattı 185’e gelen taleplerin yoğunluğu üzerine yeni bir destek hattını devreye koyuyor.

Buraya yapılacak talepler Lefkoşa Türk Belediyesi’nin dağıtım ekipleri tarafından evlere teslim edilecek. LTB Gıda Yardım Hattı, yarın sabah saat 09.00’dan itibaren devreye girecek ve her gün 09.00-16.00 saatleri arasında hizmet verecek.

Yeni düzenlemeye göre gıda yardımı almak isteyen yurttaşlar 0533 833 05 82 veya 0533 840 05 82 numaraları arayabilecekler. Bu uygulama ile birlikte de gıda yardımları konusunda 185 hattı devreden çıkarılarak daha önce olduğu gibi rutin beledi talepler için aranacak. Gıda yardımları konusunda 185 hattının aranması durumunda yardımcı olunamayacak.

 

 

KAYNAK: BRT

 

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Taçoy: Oruç Reis’in Akdeniz’de Yapacağı Çalışmaları Selamlıyorum

Ekonomi ve Enerji Bakanı Hasan Taçoy, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda,Türkiye’yi Akdeniz’de yok sayan anlayışların asla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir