Pazar , Temmuz 12 2020
SON DAKİKA
Ana Sayfa / Alt Manşet / KKTC’den Türkiye’ye Gitmek İsteyenler 4 Nisan’daki Uçuş İçin Başvuru Yapabilecek

KKTC’den Türkiye’ye Gitmek İsteyenler 4 Nisan’daki Uçuş İçin Başvuru Yapabilecek

Türkiye Cumhuriyeti Lefkoşa Büyükelçiliği, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde bulunan Türkiye vatandaşları için 4 Nisan’da bir sefer daha gerçekleştirileceğini duyurdu.

Duyuruda, dün Ercan Havalimanı’ndan Gaziantep’e bir uçuş gerçekleştirildiği belirtildi ve 4 Nisan Cumartesi günü de Türkiye’ye bir sefer daha yapılmasının öngörüldüğü bildirildi.

Söz konusu seferle Türkiye’ye gidecek olan vatandaşların 14 gün zorunlu karantinaya tabi olacakları vurgulandı, ancak hangi şehirde karantinaya alınacaklarının bilahare belli olacağı kaydedildi.

Uçuşun saati ve varış noktasının, karantina imkanının hangi ilde sağlanabileceği hususunun kesinleştirilmesinin ardından duyurulacağı ve varış noktası belirlendiğinde ilgili şirketin bilet satışına başlayacağı belirtildi.

Bu şartlarla Türkiye’ye dönüş yapmak isteyenlerin şu telefonlar aracılığıyla ilgili şirketten biletlerini alabilecekleri ifade edildi:

0 850 441 20 20

0 533 826 09 03

0 533 884 11 17

0 533 852 33 95

Türkiye Cumhuriyeti Büyükelçiliği, KKTC’den Türkiye’ye deniz yolu ile yolcu olarak ulaşımın bundan böyle bir müddet mümkün olamayacağını da hatırlattı.

 

KAYNAK: TAK

 

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Cumhuriyet Meclisi Genel Kurulu Yarın Toplanacak

Cumhuriyet Meclisi Genel Kurulu yarın toplanacak.  3’ncü olağanüstü birleşimini gerçekleştirilecek genel kurul toplantısı saat 10.00’da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir