Pazar , Mart 7 2021
SON DAKİKA
Ana Sayfa / Alt Manşet / Posta Dairesi Ve Trafik Dairesi Araç Kayıt Muayene Ve Ruhsatlandırma Şubesi Yarın Hizmete Başlamayacak

Posta Dairesi Ve Trafik Dairesi Araç Kayıt Muayene Ve Ruhsatlandırma Şubesi Yarın Hizmete Başlamayacak

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı, Trafik Dairesi Müdürlüğü Araç Kayıt Muayene ve Ruhsatlandırma Şubesi ile Posta Dairesi Müdürlüğü Lefkoşa Merkez ve 6 ilçedeki şubelerinde yarın verilmeye başlanacağı açıklanan hizmetlerin, daha ileriki bir tarihte başlayacağını duyurdu.

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı tarafından konuya ilişkin şu açıklama yapıldı:”Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığına bağlı Trafik Dairesi Müdürlüğü Araç Kayıt Muayene ve Ruhsatlandırma Şubesi ile Posta Dairesi Müdürlüğü Lefkoşa Merkez ve 6 ilçedeki şubeleri gerekli sağlık güvenlik önlemleri alınarak ve bulaş riski en alt seviyeye indirilerek sadece belirli alanlarda gecikmeleri gidermek amacı ile sınırlı hizmet verme planlaması yapılmıştı. Ancak uzmanlar gözleminde sürdürülen sağlık güvenlik tedbirleri yetişmediğinden 6 Nisan 2020 tarihinde kısıtlı hizmet vereceği duyurulan birimlerimiz hizmete açılmayacak. Gerekli önlemlerin tamamlanıp uzmanların onayı sonrası hizmet tarihi yeniden duyurulacak.”

 

KAYNAK: TAK

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

İçişleri Bakanı Evren, Kıbrıs Türk Barış Kuvvetleri Komutanı Tümgeneral Öztürk’ü Kabul Etti

İçişleri Bakanı Kutlu Evren, Kıbrıs Türk Barış Kuvvetleri Komutanı Tümgeneral Sezai Öztürk’ü kabul etti. Bugün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir