Çarşamba , Nisan 14 2021
SON DAKİKA
Ana Sayfa / Alt Manşet / Başbakan Tatar: Hükümetimiz Aldığı Hızlı Ve Doğru Kararlarla Mücadeleyi Başarı İle Yürütmektedir

Başbakan Tatar: Hükümetimiz Aldığı Hızlı Ve Doğru Kararlarla Mücadeleyi Başarı İle Yürütmektedir

Başbakan Ersin Tatar, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, hükümetin koronavirüs salgınına karşı aldığı hızlı ve doğru kararlarla mücadeleyi başarı ile yürüttüğünü söyledi.

Başbakan Tatar, paylaşımında halka, “birlikte başaracağız” mesajı verdi.

“Çok değerli kardeşlerim..Bildiğiniz üzere  Covid-19 salgını nedeniyle dünyanın pek çok ülkesinde olduğu gibi ülkemizde de olağanüstü bir süreç yaşanmaktadır” diyen Tatar, “Bu kritik süreçte hükümet etme görevi bizlerindir. Hükümetimiz aldığı hızlı ve doğru kararlarla Covid-19’la mücadeleyi başarı ile yürütmektedir” ifadesini kullandı.

Başbakan Tatar şu mesajı paylaştı: “Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulumuzun görüşlerine göre; bu yatay seyir devam  edecek ve bir süre sonra, hijyen ve sosyal mesafe koşullarına bağlı kalınması koşulu ile bazı daire ve iş kollarımızın, iş yerlerimizin açılması gündeme gelebilecektir. Hükümetimiz duran ekonomimizin tekrar canlanması, ortaya çıkan sıkıntıların aşılması için de çeşitli ekonomik ve sosyal kararlar almıştır. Sizlerden beklentim bu kritik süreçte Devletimize, hükümetimize olan desteğinizi tüm sıkıntılara rağmen artırarak devam ettirmenizdir. Özellikle sosyal medyada başarılarımızı çekemeyenlerin  partimize, bizlere karşı yürüttükleri, karalama, moral bozma çabaları karşısında dayanışmamızı artırmamız germektedir.”

 

 

KAYNAK: TAK

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Kıbrıs’ın Osmanlı İmparatorluğu Tarafından Fetih Yılı Olan 1571’i Temsilen, Erenköy’de 1571 Adet Fidan Dikildi

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Kıbrıs’ın Osmanlı İmparatorluğu tarafından fetih yılı olan 1571’i temsilen, bugün Erenköy’de düzenlenen “1571 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir