Pazar , Ocak 24 2021
SON DAKİKA
Ana Sayfa / Alt Manşet / ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLIK BAKANI SUCUOĞLU’NDAN ANNELER GÜNÜ MESAJI…

ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLIK BAKANI SUCUOĞLU’NDAN ANNELER GÜNÜ MESAJI…

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faiz Sucuoğlu, Anneler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Sucuoğlu mesajında şu ifadeleri kullandı:

‘‘Varlıklarıyla hayata anlam katan, şefkat dolu yürekleriyle çocuklarına yol gösteren, hayatla aramızda en güçlü bağ olan;  sınırsız sevginin, hoşgörünün, sabrın ve merhametin; en masum ve temiz duyguların kaynağı  sevginin, şefkat ve merhametin kaynağı annelerimizin ve biyolojik olarak anne olmasalar da ‘koruyucu aile’ olarak, evlat edinerek, buldukları her fırsatta çocuklarımıza gönlünü açan bütün kadınlarımızın Anneler Günü’nü kutluyorum.

Bakanlığımıza bağlı  çocuk yuvasında  çocuklarımıza annelik yapan, huzurevlerindeki yaşlılarımızın ve rehabilitasyon merkezlerindeki özel gereksinimli gençlerimizin  bakımını kendi çocukları gibi şefkat ve özveriyle  yapan  kadın personellerimizin  de Anneler Günü’nü kutluyorum.

Evde özel gereksinimli çocuğuna bakan, bakıma muhtaç yakınlarına kol kanat geren, çalışma yaşamına aktif olarak katılarak hem üreten hem de evlat yetiştiren , aileyi bir arada tutan en önemli değer : Annelerimiz ve onların sevgi ve emekleridir.

Bu duygularla, başımızın tacı annelerimizden hayatta olmayanlara rahmet, yaşayan annelerimize ise sağlıklı uzun ömürler diliyorum.”

 

KAYNAK: TAK

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Kapalı Maraş’ı 95 Günde 100 Bin’i Aşkın Kişi Ziyaret Etti

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti sınırları içerisinde yer alan ve 47 yılın ardından bir bölümü 8 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir