Pazartesi , Nisan 19 2021
SON DAKİKA
Ana Sayfa / Alt Manşet / Taçoy, Manavoğlu’na Teşekkür Etti

Taçoy, Manavoğlu’na Teşekkür Etti

Ekonomi ve Enerji Bakanı Hasan Taçoy, 1 Temmuz’dan itibaren emekliye ayrılacak Polis Genel Müdürü Süleyman Manavoğlu’nu kabulünde yaptığı konuşmada, Manavoğlu’na ülkeye ve polis teşkilatına verdiği hizmetler için teşekkür etti.

Taçoy, polislik mesleğinin zorluğuna, Polis Genel Müdürlüğü makamının ağır yüküne rağmen, Manavoğlu’nun teşkilatta olumlu izler bırakarak görevini tamamladığını belirtti.

Taçoy, şunları kaydetti: “Polis, yargı gibi kurumlar devletin kurumlarıdır ve gözbebeğimiz gibi korumalıyız. Bu anlamda kurumlarımızı siyasetten uzak ve halka hizmet için her türlü imkanlarını hazır tutmalıyız. Önemli bir hizmet makamı olan Polis Genel Müdürlüğü’ne veda eden Manavoğlu ile de ilişkilerimiz hep bu çerçevede oldu. Kendisine yeni hayatında başarılar dilerken, hizmetleri için de teşekkürü bir borç bilirim.”

Polis Genel Müdürü Manavoğlu da konuşmasında, gururla sürdürdüğü mesleğinin sonuna geldiğini belirterek, bu sürede gösterdiği iş birliği ve yardımlaşma için Hasan Taçoy’a teşekkürlerini sundu.

 

KAYNAK: TAK

 

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Kıbrıs’ın Osmanlı İmparatorluğu Tarafından Fetih Yılı Olan 1571’i Temsilen, Erenköy’de 1571 Adet Fidan Dikildi

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Kıbrıs’ın Osmanlı İmparatorluğu tarafından fetih yılı olan 1571’i temsilen, bugün Erenköy’de düzenlenen “1571 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir