Pazar , Nisan 18 2021
SON DAKİKA
Ana Sayfa / Alt Manşet / Sucuoğlu: “Yeni Açılımlar Gündeme Gelecek”

Sucuoğlu: “Yeni Açılımlar Gündeme Gelecek”

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faiz Sucuoğlu, yeni kurulan Menteş Aytaç başkanlığındaki Kıbrıs Türk Toplu Taşımacılar Birliği Yönetim Kurulu ve kurucu üyelerinden oluşan heyeti kabul etti.

Görüşmede, sektörün sıkıntıları ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faiz Sucuoğlu kabuldeki konuşmasında yeni kurulan Kıbrıs Türk Toplu Taşımacılar Birliği’nin hayırlı olmasını dileyerek çok zor bir süreçten geçildiğine dikkat çekti.

Taşımacılık sektörünün bu dönemde en sıkıntılı sektörler arasında olduğunu ifade eden Sucuoğlu, ulaştırmanın problemlerinin bir süre daha devam edeceğinin öngörüldüğünü belirtti.

Sucuoğlu “Yavaş yavaş çarklar dönmeye başladı. Önümüzdeki aylar içinde çok daha iyi bir noktada olacağız. Hedefimiz elimizdeki imkanları sonuna kadar nasıl kullanacağımızın hesap kitabını yaparak bu süre bu süreyi en az zararlar atlatabilmek. Daima erişebileceğimiz hedefler koymalıyız aksi takdirde süre boşuna geçer. İmkansız olan şey istendiği anda daha farklı krizler gündeme gelir” ifadelerini kullandı.

 

KAYNAK: ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI SOSYAL MEDYA HESABI

 

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Kıbrıs’ın Osmanlı İmparatorluğu Tarafından Fetih Yılı Olan 1571’i Temsilen, Erenköy’de 1571 Adet Fidan Dikildi

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Kıbrıs’ın Osmanlı İmparatorluğu tarafından fetih yılı olan 1571’i temsilen, bugün Erenköy’de düzenlenen “1571 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir