Cumartesi , Ocak 16 2021
SON DAKİKA
Ana Sayfa / Alt Manşet / Polis: Lefkoşa – Girne Anayolu’nda Direnaj Çalışmaları Yapılacağı İçin Trafik Tek Şeritten Verilecek

Polis: Lefkoşa – Girne Anayolu’nda Direnaj Çalışmaları Yapılacağı İçin Trafik Tek Şeritten Verilecek

Polis Basın Subaylığı, Lefkoşa – Girne Anayolu’nun 7- 8’inci km’leri arasında ADF Mobilya önlerinde, yağmur suyu direnaj çalışmaları yapılacağından yarın sabah saat 08.30’dan itibaren yolun her iki yönünden gelen araçlar için trafiğin tek şeritten kontrollü olarak verileceğini bildirdi.

Polis, çalışmanın yapılacağı noktada; Girne istikametinden Lefkoşa istikametine gidecek araçlar için ulaşımın, gidişe göre yolun solundan tek şerit halinde, Lefkoşa’dan Girne istikametine gidecek araçların ulaşımının ise refüj aralığından Girne geliş yönünün sağ şeridine yönlendirilerek tek şerit halinde sağlanacağını belirtti.

Açıklamada ayrıca, bu güzergahı kullanacak sürücülerin yavaş ve dikkatli seyretmeleri, trafik işaret ve işaretçilerine uymaları istendi.

 

KAYNAK: POLİS BASIN SUBAYLIĞI

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

43/4’üncü Dönem Asteğmen, 43/5’inci Dönem Mesleki Asteğmen ve 43/2’nci Dönem Çavuş Celbi Ant İçti

Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı Basın Bürosu’ndan verilen bilgiye göre, Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı’nın 43/4’üncü Dönem Asteğmen, 43/5’inci …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir