Pazar , Kasım 28 2021
SON DAKİKA
Ana Sayfa / Alt Manşet / KKTC’nin Kuruluş Yıl Dönümü Kutlamaları Kapsamında Mehteran Birliği, Halka Açık Konser Ve Gösteri Sunacak

KKTC’nin Kuruluş Yıl Dönümü Kutlamaları Kapsamında Mehteran Birliği, Halka Açık Konser Ve Gösteri Sunacak

 

KKTC’nin kuruluşunun 38’inci yıl dönümü kutlamaları kapsamında,  Türkiye Cumhuriyeti Milli Savunma Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü Kültür ve Sanat Daire Başkanlığı Mehteran Birlik Komutanlığı’nın, KKTC’ye geleceği ve planlamaya uygun olarak etkinliklere katılacağı bildirildi.

Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı Basın Bürosu’ndan yapılan açıklamaya göre, Mehteran Birliği tarafından 14 Kasım 2021 günü saat 15.30’da Girne Atatürk Anıtı bölgesinde ve 15 Kasım 2021 günü saat 15.30’da Gazimağusa Kapalı Maraş Belediye Çay Bahçesinde halka açık konser ve gösteri faaliyeti icra edilecek.

Açıklamada, coşkulu kutlamalarda Mehteran Birliği tarafından verilecek konser ve gösteri faaliyetlerine, tüm halkın davetli olduğu belirtildi.

 

 

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Şehit Yzb. Cengiz Topel Akdeniz Fırtınası  Tatbikatı-2021”  Tamamlandı

“Şehit Yüzbaşı Cengiz Topel Akdeniz Fırtınası Tatbikatı-2021” başarıyla tamamlandı. Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı Basın Bürosu’ndan yapılan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir